Otel Mobi̇lya Ve Aksesuarları
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
OTEL MOBİLYA VE AKSESUARLARI
OTEL MOBİLYA VE AKSESUARLARI

Hamra Yapı faaliyet gösteren otellerin tadilat gerektiren süreçlerde hızlı ve güvenilir biçimde destek olmaktadır.
Kişiye ve kuruma özel mobilya imalat tasarım ve kupon mobilya mimari projelerin iç dekorasyonunda çekici ve çağıl tasarımlar yapmaya özen gösteriyor.

Uygulama süresince mobilyaların yerleşimi tasarımı ve takıların kullanımına çok örutubet veriyor. çağdaş, minimal şeklinde bir çok farklı tarza yönelik uygulamalarıyla hizmet veriyor. Şirketimizde cnc pres kalibre benzer biçimde makinalarımız mevcut olup cila, Fason kalibre pres baskı cnc mobilya. Mobilya ve marangozluk işleri yapılmaktadır.


Uygulama Alanları:

Özel üretim mobilya, Ahşap mobilya dekorasyon ürünleri ve marangozluk. İç mimarlık tasarım dekorasyon uygulama hizmeti ve mimari proje uygulaması. Ev dekorasyonu, Ofis dekorasyonu, Mağaza tasarımı, mağaza dekorasyon uygulamaları, mağaza stand, mağaza dekorasyonu hizmeti, mağaza dekorasyonu, mağaza tasarımı, mağaza stantları, mağaza raf sistemleri, avm donanımı, mağaza zincirleri tasarımları, iş merkezleri ve yönetim katları, yönetimsel ofisler ve ev mobilyaları Banyo ve Mutfak dekorasyonu, banyo dolabı, yemek odası ve yatak odası dekorasyonu ve mobilyaları, soyunma dolabı, gömme dolap, gömme dolap sistemleri, sürgülü dolap, ray dolap, tv ünite modelleri ve duvar üniteleri. Konut ve villa donanımı ile kişiye özel oda ve ofis kapıları benzeri iç mekân mobilyaları. Üretimden montaja kadar kendi bünyesinde gerçekleştiren tasarım ve imalat üretim.

 

Teknik Özellikler:

İsteğe nazaran değişebilir. Projelendirmeden üretime özel tasarım ve kupon mobilya projeleri verilen ölçü ve renkte istenilen malzeme ile üretilmektedir. Kullanılan malzemeler naturel ahşap kaplama, masif ağaç, kaplama çeşitleri, MDFlam, suntaları, laminat kaplı kontraplak veya MDF gövdeli doğal kaplama lake, laminat, membran kaplı mobilyalar, metal, pleksi, kumaş, deri, lake ve cilasında uygun olanı önerilmektedir.

 

Hizmetler:

Proje, Uygulama, Montaj, Taahhüt, Mimari Proje Uygulama
Müşterilerimiz bizim için değerlidir. Onlarla iş ilişkisi olarak başlamış olan çalışmalarımız uzun seneler sürecek dostluklarımızın da başlangıcıdır.

Hizmetlerimiz
Verdiğimiz başlıca hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
MAĞAZA DEKORASYON
STAND VE RAF SİSTEMLERİ
OTEL MOBİLYA VE AKSESUARLARI
MOBİLYA ÜRETİMLERİ
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın